متن

افزودن محتوا...
لوپ تلکام

این شرکت در سال 1991 توسط تعدادی از متخصصان صنعت ارتباطات رادیویی تاسیس شد.
فقط ده سال پس از بنیانگذاری، با مهندسی و مدیریت غربی آن، حلقه تلکام ،بازار و الزامات تنوع محصول را در بر می گیرد . در حال حاضر در بورس اوراق بهادار تایوان یا TSEC معامله می شود.
پس از پیدا کردن موفقیت در پوشش اولیه بازار خود را فقط از چند کشور از جمله ایالات متحده، روسیه و تایوان و ...، گسترش بازار خود را به بیش از 80 کشور در سراسر جهان گسترش داده است. چندین دفاتر فروش از جمله تایوان، بلژیک، ایالات متحده ، استرالیا ،کلمبیا و جنوب شرقی آسیا تاسیس شده است.
ماموریت Loop Telecom این است که کاربران و ارائه دهندگان خدمات ارتباطی را با فن آوری مورد نیاز برای اتصال دستگاه های end-point و دسترسی آنها به شبکه های اصلی برای ایجاد خدمات کامل فراهم کنند.

Loop Telecom برای توسعه محصولات / راه حل هایی که نه تنها کارکرد اصلی خود را انجام می دهند و همچنین تمام استانداردهای ETSI / ANSI را برآورده می کند، بلکه همچنین کاربران نهایی، اپراتورهای شبکه و ارائه دهندگان خدمات را با کاربر دوستی، کارایی و اقتصادی ارائه می دهد. امروزه علاوه بر تمرکز ما بر مهندسی، تولید و بازاریابی، ما همچنین راهکارهایی را به عنوان یک سیستم سازنده با تکنولوژی مهندسی، تعریف محصول، فروش و خدمات بر اساس دهه های تجربه ما ارائه می دهیم.Follow Us On
Copyright © 2024, All Rights Reserved